Zamrzovalna omara RNM 640
Zamrzovalna omara RNM 640 je v celoti narejena iz inoxa. Opremljena je z zračnim hlajenjem, avtomatskim odtajevanjem in digitalnim termostatom. Debelina izolacije je 75 mm. Led osvetlitev. Standardno zaklepanje. Odstranljiva tesnila vrat. Vrata se zapirajo sama in s tem se prepreči odvečno uhajanje hladnega zraka. Tri nastavljive police. Nastavljive nogice. Energijski razred F.
Ustvarjena je za popolno ohranitev vseh živil, zato je primerna za profesionalne kuhinje v hotelih, restavracijah, vrtcih, šolah, pekarnah, slaščičarnah, domovih za starejše občane, bolnišnicah, turističnih kmetijah…
Tehnični podatki
| Tehnične specifikacije | |
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 664 W |
| Hladilno sredstvo | R290 |
| Hlajenje | Zračno |
| Izolacija | 75 mm |
| Odtajevanje | Avtomatsko |
| Temperaturno območje | -22 / -18°C |
| Teža | 129 kg |
| Vključena oprema | Police 3 x GN2/1, LED osvetlitev, ključavnica |
| Kapaciteta | 550 l |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 700 x 820 x 2050 mm |






